Laweta Auto

W większości przypadków minimalna cena za 1 km wynosi od 2,5 zł. w mieście. Poza miastem koszt lawety za 1 km wynosi od 2 zł. Cena za 1 km zależy od typy samochodu, dojazdu do auta, rozładunek, awaryjnym otwieraniu auta, czy urwanym kole.

Laweta Lublin

Na drodze dochodzi do wielu nieprzewidzianych sytuacji. Wypadek, stłuczka, awaria, czy przebite koło – to tylko niektóre z przypadków, w których auto pomoc jest niezbędna. Świadczymy usługi z zakresu pomocy drogowej Lublin dla wszystkich kierowców, którzy nie są w stanie kontynuować jazdy.

Pomoc drogowa Lublin

Laweta i pomoc drogowa

Posiadamy samochód z lawetą w Lublinie, dzięki któremu szybko i sprawnie dostarczymy Twój pojazd do wskazanego warsztatu samochodowego. Znajdująca się na naszym wyposażeniu laweta Lublin spełnia najbardziej restrykcyjne wymogi jakościowe, gwarantując tym samym bezpieczny transport nawet najcięższych pojazdów. Obsługą kierowców zajmują się wykwalifikowani, przeszkoleni fachowcy. Możesz być zatem pewien, że lina holownicza zostanie zawiązana właściwie, a holowanie Lublin przebiegnie szybko i sprawnie, bez zbędnych komplikacji. Zawsze jak szukasz lawety z Lublina w dobrej cenie to możesz zadzwonić do pomoc drogowa Lublin i zapytać o cennik usług związanych z holowaniem samochodów.

Auto pomoc z ubezpieczenia i prywatna

Bez względu na to, w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym posiadasz polisę, pomożemy Ci, jeśli utkniesz gdzieś na trasie. Pamiętaj, że po wystąpieniu szkody powinieneś jak najszybciej poinformować ubezpieczyciela o zdarzeniu. W przeciwnym razie może on odmówić zwrotu kosztów za auto pomoc Lublin. Wykonanie telefonu informacyjnego do ubezpieczyciela, to w zasadzie wszystko, co musisz zrobić. Pozostałymi formalnościami, w tym rozliczeniem z ubezpieczycielem na podstawie naszego cennika, zajmiemy się sami.

Możesz liczyć na nasze wsparcie również w przypadku, gdy z jakiegoś powodu nie posiadasz polisy ubezpieczeniowej. Pomoc drogowa w naszym przypadku to kompleksowa usługa bez względu na to, czy jej koszty pokrywa ubezpieczyciel, czy też osoba prywatna. W tym drugim przypadku opłaty określa nasz cennik. Staramy się optymalizować koszty naszej pracy, aby móc zaproponować kierowcom korzystne ceny za 1 km usług transportu pojazdu lawetą. Nie chcemy, aby ktokolwiek pozostał bez wsparcia w trudnej sytuacji na trasie. Stawki uzależnione są od zakresu pomocy, a przede wszystkim do wymaganej do pokonania odległości. Siłą rzeczy cennik w Lublinie zawiera nieco niższe stawki niż w przypadku pomocy drogowej poza granicami miasta czy powiatu.

Laweta Lublin