Mercedes Actros MP4, czyli komfort transportu

Mercede Actros MP4 transport

Mercedes to producent pojazdów mechanicznych niemal każdego rodzaju. Markę kojarzymy głównie z luksusowymi samochodami osobowymi, jednak równie wysoko cenione są Mercedes ciężarowe, w tym między innymi Mercedes Actros MP4, jak i pozostałe generacje tego modelu. W ofercie znajdują się też Mercedes wywrotka czy samochody ciężarowe o mniejszej wadze, których nie zalicza się do kategorii tirów. Wiele modeli samochodów ciężarowych Mercedes uzyskało już miano kultowych. Niewątpliwie tak jest też z Mercedesem Actros. Polecamy artykuł często odwiedzany ile pali tir na 100 km.

Kultowe Mercedes ciężarowe – model Actros

Actros to ciągnik siodłowy, który po raz pierwszy został wyprodukowany w 1996 roku. W zasadzie od razu został doceniony przez kierowców i fachowców, jako auto:

  • o bardzo dobrych parametrach,
  • funkcjonalne, 
  • niezawodne,
  • komfortowe. 

Nic w tym dziwnego, Mercedes od zawsze stawia na jakość. Warto zauważyć, że producent oferuje w pełni wyposażone pojazdy. Nie chodzi tutaj tylko o części samochodowe, ale również o elementy z pozoru mniej istotne. Wysokiej jakości dywaniki Mercedes Actros MP4, czy też obicia foteli wyróżniają Mercedes Actros MP4 na tle konkurencji, która  nie zawsze dba o najwyższą jakość wykonania tego typu elementów. Ponadto, jeśli chodzi o Mercedes Actros MP4 bezpieczniki opis jest dołączany do samochodu, podobnie jak instrukcja obsługi wszystkich podzespołów. Zatem również w tym zakresie wyposażenie jest kompletne i jakościowe.

Mercede Actros MP4 komfort

Mercedes Actros MP4, czyli czwarta generacja

Mercedes Actros MP4 to czwarta generacja modelu. Produkcja zaczęła się w roku 2011. Dopiero 8 lat później, w roku 2019 pojawiła się 6. generacja pojazdu. Wcześniejsza premiera nie miała sensu, ponieważ Mercedes Actros MP4 to bardzo udany samochód, który w pełni zadowalał przewoźników i kierowców. Wyróżnia się dużą mocą i niezawodnością podzespołów. Również legendarny DAF XF105 ciągnik siodłowy jest niezawodnym pojazdem.

Warto również zwrócić uwagę na doskonale dopracowane wnętrze Mercedes Actros MP4. Kabina jest w pełni wyposażona i bardzo wygodna, co w przypadku samochodów ciężarowych największej wagi ma ogromne znaczenie. W przypadku Mercedes Actros MP4 wnętrze umożliwia nie tylko wygodne podróżowanie, ale również komfortowy wypoczynek na postojach.

Mercedes Actros MP 4 OLX i Otomoto – oferta

Produkcja Mercedesów Actros MP4 rozpoczęła się już kilkanaście lat temu. Oznacza to, że na OLX czy Otomoto znajdziemy wiele samochodów z długą historią. Przeważnie mają one przejechane dużo kilometrów. Tym samym ciężarowe Mercedesy z serii Actros często można znaleźć w całkiem przystępnej cenie. Z drugiej strony na rynku znajdują się również pojazdy wyprodukowane zaledwie kilka lat temu, których stan techniczny jest niemal idealny, a przebieg niewielki. Każdy znajdzie samochód, którego potrzebuje. Dzisiaj Mercedes Actros MP4 to propozycja na każdy budżet – wystarczy wybrać odpowiedni rocznik i przebieg.

Jak już wspomniano, w przypadku kabiny Mercedes Actros MP4 wnętrze jest dopracowane pod każdym względem. Niemniej nawet najwyższej jakości elementy wyposażenia ulegają zużyciu. Dlatego na Otomoto czy OLX znajdziemy również liczne akcesoria, takie jak choćby dywaniki Mercedes Actros MP4.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *