Laweta Auto

W większości przypadków minimalna cena usług lawetą za 1 km wynosi od 2,5 zł. w mieście. Poza miastem koszt lawety za 1 km wynosi od 2 zł. Rozładunek plus załadunek od 120 zł. Cena za 1 km zależy od typy samochodu, dojazdu do auta, rozładunku, awaryjnym otwieraniu auta, czy urwanym kole.

Laweta Lublin

Na drodze dochodzi do wielu nieprzewidzianych sytuacji. Wypadek, stłuczka, awaria, czy przebite koło – to tylko niektóre z przypadków, w których auto pomoc jest niezbędna. Świadczymy usługi z zakresu pomocy drogowej Lublin dla wszystkich kierowców, którzy nie są w stanie kontynuować jazdy.

Pomoc drogowa Lublin

Laweta i pomoc drogowa

Posiadamy samochód z lawetą w Lublinie, dzięki któremu szybko i sprawnie dostarczymy Twój pojazd do wskazanego warsztatu samochodowego. Znajdująca się na naszym wyposażeniu laweta Lublin 24/7 spełnia najbardziej restrykcyjne wymogi jakościowe, gwarantując tym samym bezpieczny transport nawet najcięższych pojazdów. Obsługą kierowców zajmują się wykwalifikowani, przeszkoleni fachowcy. Możesz być zatem pewien, że lina holownicza zostanie zawiązana właściwie, a holowanie Lublin przebiegnie szybko i sprawnie, bez zbędnych komplikacji. Zawsze jak szukasz lawety z Lublina w dobrej cenie to możesz zadzwonić do pomoc drogowa Lublin i zapytać o cennik usług związanych z holowaniem samochodów.

Auto pomoc z ubezpieczenia i prywatna

Bez względu na to, w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym posiadasz polisę, pomożemy Ci, jeśli utkniesz gdzieś na trasie. Pamiętaj, że po wystąpieniu szkody powinieneś jak najszybciej poinformować ubezpieczyciela o zdarzeniu. W przeciwnym razie może on odmówić zwrotu kosztów za auto pomoc Lublin. Wykonanie telefonu informacyjnego do ubezpieczyciela, to w zasadzie wszystko, co musisz zrobić. Pozostałymi formalnościami, w tym rozliczeniem z ubezpieczycielem na podstawie naszego cennika, zajmiemy się sami.

Możesz liczyć na nasze wsparcie również w przypadku, gdy z jakiegoś powodu nie posiadasz polisy ubezpieczeniowej. Pomoc drogowa w naszym przypadku to kompleksowa usługa bez względu na to, czy jej koszty pokrywa ubezpieczyciel, czy też osoba prywatna. W tym drugim przypadku opłaty określa nasz cennik. Staramy się optymalizować koszty naszej pracy, aby móc zaproponować kierowcom korzystne ceny za 1 km usług transportu pojazdu lawetą. Nie chcemy, aby ktokolwiek pozostał bez wsparcia w trudnej sytuacji na trasie. Stawki uzależnione są od zakresu pomocy, a przede wszystkim do wymaganej do pokonania odległości. Siłą rzeczy cennik w Lublinie zawiera nieco niższe stawki niż w przypadku pomocy drogowej poza granicami miasta czy powiatu.

Laweta Lublin