Laweta Auto

W większości przypadków minimalna cena usługi transportu autolawetą jest od 140 złotych. Poza miastem koszt lawety za 1 km wynosi od 2 zł. w przypadku tras łącznie z dojazdem i powrotem 200 kilometrów. Cena za 1 km zależy od jakości trasy (np. czy po drodze ekspresowej jedzie się większość kilometrów), od natężenia ruchu, pory dnia, roku, warunków atmosferycznych oraz wagi pojazdu. Generalnie im cięższy tym drożej. W przypadku potrzeby podkładania rolek przy uszkodzonym zawieszeniu koła od 40 złotych za każdą rolkę. 

Laweta Lublin

Na drodze dochodzi do wielu nieprzewidzianych sytuacji. Wypadek, stłuczka, awaria, czy przebite koło – to tylko niektóre z przypadków, w których auto pomoc jest niezbędna. Świadczymy usługi z zakresu pomocy drogowej Lublin dla wszystkich kierowców w Polsce i za granicą.

Pomoc drogowa Lublin

Laweta i pomoc drogowa

Firma ma profesjonalne autolawety w Lublinie, przeznaczone do bezpiecznego i sprawnego dostarczania uszkodzonego pojazdu do wskazanego warsztatu samochodowego lub w wybrane miejsce np. zamieszkania. Tuż po wybraniu numeru, nawiązaniu połączenia, uzyskaniu zlecenia firma zaczyna świadczyć usługę. Konkretnie i na temat. Znajdujące się na wyposażeniu laweta Lublin 24/7 spełniają najbardziej restrykcyjne wymogi jakościowe, gwarantując  bezpieczny transport nawet bardzo uszkodzonych pojazdów. Usługi oferują, świadczą wykwalifikowani, przeszkoleni fachowcy. Jest pewne, że lina holownicza zostanie podczepiona właściwe, w przypadku jak pojazd nie będzie mógł wjechać na autolawetę pojazd zostanie właściwie przymocowany pasami i transport będzie bezpieczny. Poza tym zostaną w przypadku potrzeby udzielone podstawowe informację z zakresu ewentualnej naprawy pojazdu. Zawsze jak szukasz lawety z Lublina w dobrej cenie to proszę zadzwonić do pomoc drogowa Lublin i zapytać o cennik usług związanych z transportem samochodów.

Auto pomoc z ubezpieczenia i prywatna

Bez względu na to, w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym posiadasz polisę, pomożemy Ci, jeśli utkniesz gdzieś na trasie. Tuż po wypadku dobrze jest zadzwonić na 112. W przypadku kolizji nie zawsze to jest niezbędne. Jeśli nikomu nic się nie stało można odstawić pojazdy o ile to realne w bezpieczne miejsce przykładowo na pobocze i wezwać pomoc drogową z Google. wpisując np. pomoc drogowa Lublin. Jeśli jest to w województwie lubelskim lub np. z terenu całej Polski jak do Lublina, w przypadku bardziej popularnym czyli awarii.

Wykonanie telefonu informacyjnego do ubezpieczyciela, w przypadku kolizji ma drugorzędne znaczeniem nie tak pilne. Można w zamian np. wypożyczenia pojazdu od ubezpieczalni wypożyczyć pojazd zastępczy z dowolnej wypożyczalni z której też mogą być zorganizowane wszelkie formalności na zasadzie cesji. Dla firmy najbardziej korzystnym jest transport pojazdu, wystawienie faktury zamiast cesji opisywanej już, chodź taka opcja też istnieje, wzięcie gotówki ewentualnie blik na numer telefonu lub zwykły przelew. Ubezpieczalnia na podstawie faktury zwróci pieniądze za transport uszkodzonego pojazdu z OC sprawcy zdarzenia. 

Laweta Lublin

Pomoc drogowa Infolinia

Można liczyć na nasze wsparcie również w przypadku, gdy z jakiegoś powodu nie ma polisy ubezpieczeniowej np. OC, AC, assistance. Pomoc drogowa w naszym przypadku to kompleksowa usługa bez względu na to, czy jej koszty pokrywa ubezpieczyciel, czy też osoba prywatna. Staramy się optymalizować koszty naszej pracy, aby móc zaproponować kierowcom korzystne ceny za 1 km usług transportu pojazdu lawetą. Stawka zależy od stopnia trudności, natężenia ruchu, pory dnia czy korków nie ma akurat, czasu, ilości kilometrów i wagi pojazdu. Także duże znaczenie ma czy koła w uszkodzonym pojeździe czy są zblokowane lub uszkodzone zawieszenie, układ jezdny, czy trzeba rolki transportowe podstawiać. Nie chcemy, aby ktokolwiek pozostał bez wsparcia w trudnej sytuacji na trasie. Stawki uzależnione są od zakresu pomocy. Siłą rzeczy cennik w Lublinie zawiera nieco niższe stawki niż w przypadku pomocy drogowej poza granicami miasta.