Niespodziewane wydarzenia na drodze mogą spotkać każdego. Awaria samochodu czy też wypadek mogą uniemożliwić kontynuowanie jazdy. W takim przypadku potrzebna jest pomoc drogowa, a często również laweta. Z naszej strony dowiesz się wszystkiego na temat auto pomocy i lawety.

Zebraliśmy na jednej stronie wszystkie informacje dotyczące tego, jak należy postępować w przypadku konieczności wezwania pomocy drogowej. Podajemy średnie stawki za tę usługę oraz podpowiadamy, jak znaleźć najtańszą lawetę. Wiemy doskonale, jak stresującym i irytującym zdarzeniem jest unieruchomienie pojazdu na drodze. Postanowiliśmy zatem pomóc naszym użytkownikom w tej kwestii, podając gotowe rozwiązania. Wbrew pozorom wezwanie pomocy drogowej wcale nie musi zabierać dużo czasu czy pieniędzy. Może przebiec sprawnie i bez jakichkolwiek kłopotów.

Strona Laweta auto to kompendium wiedzy w zakresie pomocy drogowej. Temat ten znamy od podszewki, ponieważ jesteśmy zespołem fachowców z doświadczeniem w zakresie udzielania pomocy na drodze. Wiemy, czym jest laweta i na czym polega  transportowanie pojazdu na lawecie. Znamy koszty i wiemy doskonale, jakich formalności wymaga przeprowadzenie transportu na lawecie. Dlatego też jesteśmy gotowi, aby udzielać profesjonalnych, a przede wszystkim przydatnych w praktyce porad. Stale uzupełniamy naszą stronę nowymi artykułami. Wszystko dlatego, że przepisy i stawki ulegają zmianom, co wymaga uaktualniania informacji na stronie. Dajemy gwarancję, że informacje na naszej stronie zawsze są aktualne.