Laweta Auto

W większości przypadków minimalna cena usług lawetą za 1 km wynosi od 2,5 zł. w mieście. Poza miastem koszt lawety za 1 km wynosi od 2 zł. Rozładunek plus załadunek od 100 zł. Cena za 1 km zależy od typu samochodu, dojazdu do auta, rozładunku, czy urwanym kole.

Laweta Poznań

Wielu kierowców obawia się nieprzewidzianych wydarzeń na drodze, wskutek których nie będą w stanie kontynuować jazdy. Nagłe awarie czy też usterki będące efektem wypadków to najczęściej występujące problemy. Jeśli na trasie spotka Cię coś, co uniemożliwi Ci dalszą podróż, możesz liczyć na auto laweta Poznań. Cena za kilometr jest uzależniona od wielu czynników, jak uszkodzenie pojazdu, przymus podłożenia rolek oraz odległość do pokonania. Pomoc drogowa dla kierowców z Poznania oraz poza granicami miasta.

auto laweta Poznań

Auto pomoc drogowa

W trudnej sytuacji na drodze, gdy zdasz sobie sprawę, że nie możesz kontynuować jazdy, warto skorzystać z pomocy drogowej. Jednak w pierwszej kolejności powinieneś poinformować o zdarzeniu swojego ubezpieczyciela. Dzięki temu auto pomoc Poznań zostanie udzielona w ramach polisy ubezpieczeniowej, zatem nie poniesiesz żadnych kosztów. Pomagamy również kierowcom, którzy nie wykupili polisy ubezpieczeniowej. W takiej sytuacji samodzielnie pokrywają oni koszty auto pomocy. Kiedy poinformujesz już ubezpieczyciela, a w przypadku, gdy nie masz polisy, od razu po zaistnieniu szkody, skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci nasz cennik pomocy drogowej oraz poinformujemy ile czasu zajmie nam dotarcie na miejsce. W tym momencie następuje również decyzja, czy konieczna jest laweta, czy może przeprowadzimy holowanie.

Jeśli znasz warsztat samochodowy w okolicy, dostarczymy samochód pod wskazany adres. Natomiast w sytuacji, gdy nie wiesz, gdzie szukać pomocy, wskażemy Ci zaufany warsztat. Współpracujemy z licznymi warsztatami w Poznaniu i nie tylko.

Holowanie Auto

Szybka i sprawna pomoc drogowa

Nieprzewidziane wydarzenie na drodze może znacząco utrudnić życie, krzyżując plany na dany dzień. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo zależy kierowcom na maksymalnie szybkiej interwencji. Dlatego też wdrożyliśmy procesy usprawniające nasze działania, dzięki czemu pomoc drogowa Poznań udzielana jest błyskawicznie. Oczywiście czas realizacji usługi jest zależny od lokalizacji samochodu. Jednak czas oczekiwania równa się czasowi niezbędnym na pokonanie danej trasy, ponieważ reakcję podejmujemy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia.