Laweta Auto

W większości przypadków minimalna cena usług lawetą za 1 km wynosi od 2,5 zł. w mieście. Poza miastem koszt lawety za 1 km wynosi od 2 zł. Rozładunek plus załadunek od 100 zł. Cena za 1 km zależy od typu samochodu, dojazdu do auta, rozładunku, czy urwanym kole.

Wszyscy wolelibyśmy unikać przykrych sytuacji na drogach. Niestety, czasami auto pomoc jest niezbędna, ponieważ samochód odmawia posłuszeństwa. Czy to wskutek awarii czy wypadku – pomoc drogowa Białystok może się okazać niezastąpiona. W jaki sposób realizowana jest usługa pomocy na drodze? Czy każda firma, która udziela pomocy drogowej działa dokładnie tak samo? Ile zapłacisz za kilometr przy holowaniu? Sprawdzamy!

Pomoc drogowa? - wybierz

Białystok, cennik za km przy usługach lawetą

Aby odbyło się holowanie lub samochód mógł trafić na lawetę, po wystąpieniu nieszczęśliwego zdarzenia należy wezwać specjalistyczną firmę zajmującą się auto pomocą. Obecnie działa na rynku wiele takich firm i większość z nich rozlicza się w cenach za km, na którą składa się kilka czynników, jak podłożenie rolek pod pojazd, czy uszkodzenie pojazdu. Polecamy przejrzeć opinie o nich i zadzwonić do tej, która cieszy się najlepszymi. Rozmowa telefoniczna z pracownikiem pomocy drogowej polega na szczegółowym przedstawieniu problemu. Następnie pracownik musi dokonać analizy sytuacji, aby określić, na czym konkretnie będzie polegała auto pomoc. Czasami bowiem wystarczy przyjechać na miejsce z liną holowniczą. Innym razem niezbędna będzie laweta Białystok, a w jeszcze innych sytuacjach konieczne może się okazać wsparcie wyciągarki lub innego sprzętu.

Laweta Białystok-całe miasto

Kiedy zostaną już określone metody pomocy drogowej, firma przyjeżdża na miejsce w Białystoku oraz w okolicy do 50 km od miasta. Tym co wyróżnia profesjonalną auto pomoc jest szybki czas realizacji usługi o każdej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu. Po przyjeździe fachowcy przechodzą do działania. W pierwszej kolejności przygotowują samochód do zapakowania na lawetę Białystok lub założenia liny holowniczej. Następnie wykonują tę czynność oraz zabezpieczają pojazd. Kwestia zabezpieczenia jest kluczowa, jeśli holowanie bezgotówkowe lub też przejazd lawetą ma się odbyć bez nieoczekiwanych przygód. Jaka pomoc drogowa w Rzeszowie za km? Tylko fachowcy z doświadczeniem dają gwarancję, że zabezpieczenia zostaną wykonane poprawnie.

auto pomoc drogowa

Samochód zostaje przewieziony do wskazanego warsztatu lub innego miejsca, jeśli tak życzy sobie klient. Przeważnie pomoc drogowa nic nie kosztuje klienta dzięki ubezpieczeniu. Jednak przed wezwaniem fachowców warto się upewnić, że to oni pokryją koszty i będą dochodzić ich zwrotu u ubezpieczyciela.