Laweta Auto

W większości przypadków minimalna cena usług lawetą za 1 km wynosi od 2,5 zł. w mieście. Poza miastem koszt lawety za 1 km wynosi od 2 zł. Rozładunek plus załadunek od 100 zł. Cena za 1 km zależy od typu samochodu, dojazdu do auta, rozładunku, czy urwanym kole.

Pomoc drogowa - Cennik

Miałeś wypadek, po którym kontynuowanie podróży nie jest możliwe? A może przebiłeś oponę lub zabrakło Ci paliwa? Nie martw się, w tych i w wielu innych sytuacjach możesz liczyć na nasze wsparcie. Realizowana przez nas pomoc drogowa Wrocław to kompleksowa usługa, dzięki której szybko i sprawnie dotrzesz do warsztatu wraz ze swoim samochodem. Bez względu na to, czy niezbędna jest Ci auto pomoc we Wrocławiu 24 h, czy też wsparcie w innej lokalizacji – możesz na nas liczyć.

Pomoc drogowa Lublin

Laweta Wrocław

Dokładamy wszelkich starań, aby auto laweta Wrocław w naszym wykonaniu była w zasięgu finansowym każdego kierowcy. Zdajemy sobie sprawę, jak niekomfortowym zdarzeniem jest utknięcie w środku trasy. Dlatego też minimalizujemy koszty, cena za kilometr usług lawetą Wrocław przy jednoczesnym zachowaniu profesjonalizmu, oferując atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Pragniemy podkreślić, że cennik auto pomocy uzależniony jest od kilku czynników. Nie bez znaczenia jest na przykład wymagany sposób transportu pojazdu. Laweta Wrocław i holowanie generują nieco inne koszty. Kluczową kwestią jest jednak lokalizacja pojazdu wymagającego naszej interwencji. Pomoc drogowa realizowana jest zwykle po niemal tych samych stawkach bez względu na obszar miasta, do którego zostajemy wezwani. Jednak w przypadku lokalizacji poza miastem w cenniku mogą się pojawić co nieco wyższe kwoty.

Laweta Wrocław

Pamiętaj, że przed Twoją ostateczną decyzją dotyczącą skorzystania z naszej pomocy drogowej, przedstawimy Ci szczegółowy cennik. Dzięki temu będziesz wiedział, z jakimi kosztami będzie się wiązała auto pomoc w danym przypadku. Oczywiście świadczymy również usługi dla kierowców posiadających polisy ubezpieczeniowe. W takim przypadku zupełnie nie musisz martwić się kosztem auto pomocy Wrocław, ponieważ pokryje je ubezpieczyciel. Należymy do firm świadczących usługi w korzystnych cenach, przez co nie ma ryzyka, że ubezpieczyciel odmówi sfinansowania holowania czy transportu pojazdu na lawecie. Zatem zachęcamy do kontaktu z nami w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów na drodze. W każdej sytuacji chętnie pomożemy.