Laweta Auto

W większości przypadków minimalna cena usług lawetą za 1 km wynosi od 2,5 zł. w mieście. Poza miastem koszt lawety za 1 km wynosi od 2 zł. Rozładunek plus załadunek od 100 zł. Cena za 1 km zależy od typu samochodu, dojazdu do auta, rozładunku, czy urwanym kole.

Radom to miasto w centralnej Polsce, leżące na przecięciu dróg łączących wschodnią Polskę z zachodnią i północną z południową. Przez miasto oraz w jego okolicy przebiegają drogi krajowe i wojewódzkie. Tym samym ruch samochodowy w mieście jest spory. Oznacza to, że auto pomoc drogowa jest tutaj potrzebna dosyć często. Laweta Radom czy też holowanie bezgotówkowe to usługi, z których korzystają stali mieszkańcy tego miasta, jak również odwiedzający oraz Ci, którzy tylko przez niego przejeżdżają. Jak znaleźć pomoc drogową w Radomiu, która posiada atrakcyjny cennik i szybko realizuje usługi.

Laweta i holowanie w mieście

Kiedy dojdzie do wypadku czy kolizji i samochód zostaje unieruchomiony na drodze, kierowcy zawsze zależy, aby jak najszybciej go stamtąd zabrać. Oczekiwanie na lawetę nigdy nie należy do przyjemnych sytuacji. Dlatego też dobrze byłoby znaleźć taką firmę oferującą transport pojazdów, która pojawi się na miejscu krótko po wezwaniu.

Czy pomoc drogowa Radom to wsparcie w ciągu kilkunastu minut? Okazuje się, że czasami tak. Wszystko zależy od tego, w jakiej odległości od samochodu znajduje się siedziba firmy. Zaleca się zatem, aby w razie awarii auta zawsze wzywać jedną z najbliższych firm oferujących pomoc drogową. Interwencja będzie wtedy szybka i holowanie bezgotówkowe lub też przewozów lawetą rozpocznie się nawet w 15-20 minut po wezwaniu. Co więcej, koszt pomocy drogowej jest w takiej sytuacji niższy. Jeśli jest to holowanie bezgotówkowe, finansowane przez ubezpieczyciela, cena za km nie ma dla kierowcy większego znaczenia. Jednak jeśli nie ma on pewności, że laweta zostanie opłacona, cennik zaczyna odgrywać kluczową rolę.

Co oprócz samochodu, czyli komunikacja

Niewątpliwie najpopularniejszy środek transportu w Radomiu stanowią auta. Jednak aby móc swobodnie poruszać się po mieście, nie trzeba wcale posiadać na własność samochodu osobowego. Może go pożyczyć wypożyczalnia samochodów, działająca przez 24 godziny na dobę. W przypadku aut z wypożyczalni samochodów nie trzeba przejmować się takimi kwestiami, jak holowanie bezgotówkowe, laweta, czy ogólnie pomocna drodze pod Radomiem. Wypożyczalnia bierze na siebie takie obowiązki.

Warto również wspomnieć o innych środkach komunikacji. Po mieście porusza się ponad 25 linii autobusowych. Ponadto dobrze rozwinięty jest transport kolejowy, umożliwiający dojazd do wielu okolicznych miejscowości. Nie można zapominać także o stosunkowo nowym porcie lotniczym.

cennik auto